HIFU 4D Prime

HiFU 4D PRIME– to najnowocześniejsze wykorzystanie technologii ultradźwięków do bezinwazyjnego liftingu skóry.  Już po zabiegu widać spektakularne efekty, jednak  pełny zamierzony rezultat zabiegu będzie widoczny po ok. 3 miesiącach.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Częstotliwość zabiegów
1 zabieg, efekty utrzymują się do 2-3 lat
Zalecana ilość zabiegów
według potrzeb pacjenta
Znieczulenie?
nie
Czas zabiegu
od 30 minut
Cena
od 1000 do 3500 zł

Wskazania

utrata gęstości, wiotkość skóry
zmarszczki
opadnięty owal twarzy
luźna skóra po schudnięciu
podwójny podbródek
cellulit
nadmiar tkanki tłuszczowej
obrzęki i cienie pod oczami

Przeciwwskazania

ciąża, karmienie piersią
choroba nowotworowa w trakcie lub po przebyciu ( do 5 lat)
stany zapalne organizmu
gorączka, aktywne infekcje
niewydolność krążenia
nadciśnienie
nadwrażliwość na promieniowanie
cukrzyca
miażdżyca
choroby skóry
dermatoza
padaczka
skłonność do powstawania keloidów
przewlekłe choroby neurologiczne
zażywanie leków przeciwzapalnych
posiadany rozrusznik serca lub metalowe implanty
niewyrównana cukrzyca

Efekty po zabiegu HIFU w Dermedik Kraków

Likwidacja zmarszczek
Poprawa elastyczności skóry
Likwidacja luźnej skóry po schudnięciu
Modelowanie twarzy V shape
Likwidacja podwójnego podbródka
Modelowanie i wyszczuplanie sylwetki
Usuwanie cellulitu
Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej
Odbudowa włókien kolagenowych
Działania przeciwstarzeniowe
Likwidacja cieni i obrzęków pod oczami

Co to jest zabieg HIFU wykonywany w Gabinecie Dermedik w Krakowie?

HiFU 4D PRIME– to nowoczesne wykorzystanie technologii ultradźwięków do bezinwazyjnego liftingu skóry. Technologia HiFu to wykorzystanie głębokiego, działania ultradźwięków. Kontrolowane mikrouszkodzenia dzięki zogniskowanemu działaniu ultradźwięków o dużym natężeniu inicjują silną regenerację włókien kolagenowych. Działanie na warstwę SMAS czyli warstwę mięśniowo-powięziową daje natychmiastowy efekt napięcia skóry. Technologia ta wykorzystywana wcześniej w operacjach usuwania nowotworów teraz pozwala na bezinwazyjne zabiegi, po których pacjent natychmiast może wrócić do codziennych aktywności. Zaletą tego zabiegu jest możliwość wykonywania go przez cały rok. Osiem wymiennych końcówek pozwala na dobór fali do problemu skórnego. Możemy nie tylko wykonać lifting skóry ale również spalić tłuszczu i pozbyć się cellulitu.

Technologia HiFu wykorzystuje fale ultradźwiękowe, które skupione w jednym miejscu powodują działanie termiczne i mechaniczne. Metoda ta opiera się na wykorzystaniu wysokiej temperatury, która prowadzi do uszkodzenia termicznego białek znajdujących się w tkance czyli efekt koagulacji. W medycynie estetycznej technologia ta jest stosowana od niedawna, natomiast już od wielu lat jest wykorzystywana w leczeniu mięśniaków macicy oraz nowotworów. Energia cieplna wytwarzana przez HIFU o temperaturze 65 ℃ jest dostarczana nawet do warstwy SMAS (około 3,5 mm ~ 4,5 mm) w skórze i powoduje obkurczenie włókien. To daje natychmiast widoczny efekt podniesienia skóry zaraz po zabiegu. Dodatkowo działanie fal powoduje odbudowę włókien kolagenowych i otrzymujemy efekt liftingu, który w pełni widoczny jest do 3 miesięcy po zabiegu. Ponadto HiFu Portable Pro umożliwia leczenie otyłości poprzez rozbicie warstwy tłuszczu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG HiFU 4D PRIME

Zabieg polega na przykładaniu do skóry głowicy wykorzystującej głębokie działanie ultradźwięków. Pojedyncze impulsy wyzwalają energię, co daje Pacjentowi odczucie delikatnego kłucia i rozchodzącego się ciepła. Kontrolowane mikrouszkodzenia dzięki zogniskowanemu działaniu ultradźwięków o dużym natężeniu inicjują silną regenerację włókien kolagenowych.  Daje to natychmiastowy efekt napięcia skóry. Technologia ta pozwala na bezinwazyjne zabiegi, po których pacjent natychmiast może wrócić do codziennych aktywności. Możemy nie tylko wykonać lifting skóry ale również spalić tłuszcz i pozbyć się cellulitu. Zaletą tego zabiegu jest możliwość wykonywania go przez cały rok.

Głowice w HiFu Portable Pro 5 Urządzenie posiada głowicę z wymiennymi kartridżami. Każdy z nich pełnij inną funkcję, którą dostosowuje się w zależności od rodzaju skóry oraz części ciała. Dobór kartridża zależy również od efektu jaki chcemy uzyskać.
Każda głowica pozwala na 25000 strzałów zgodnie z kontrolą jakości i testami klinicznymi, zapewniając za każdym razem działanie na odpowiedniej ustawionej domyślnie głębokości. Stała energia powoduje, że ultradźwięki ominą naskórek, bez względu na powierzchnię skóry.
Skóra zostanie natychmiast ujędrniona i napięta co da niesamowity efekt już po jednym zabiegu. Efekt utrzymuje się przez okres od 2-3 lat w zależności od tryby życia i wieku klienta. Zabieg jest bardzo łagodny co pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

ZabiegCenaCena promocyjna
Okolice oka1000 zł 
„Chomiki”1500 zł 
„Chomiki” + szyja2500 zł 
Owal twarzy3000 zł 
Cała twarz4000 zł 
Owal twarzy + szyja4500 zł 
Dekolt3000 zł 
Ramiona2400 zł 
Nadbrzusze1700 zł 
Podbrzusze1700 zł 
Boki1700 zł 
Cała talia4000 zł 
Kolana1000 zł 
Wewnętrzna powierzchnia ud2400 zł 
Całe uda4000 zł 
Pośladki2000 zł 

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas: 12 356 54 10 lub wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.