Zaufaj sobie

Pozwól nam o Ciebie zadbać!

Chirurgia Plastyczna

Współczesna chirurgia plastyczna dysponuje szerokim spektrum możliwości poprawy wyglądu. Bardzo często delikatna, drobna korekta, minimalne poprawienie defektów ciała, pozwala uzyskać satysfakcjonujący wygląd. Drobna operacja plastyczna, korygująca „kompleks” z którym zmagaliśmy się od lat, może zdziałać cuda. Wystarczy oddać się w ręce specjalisty w klinice Dermedik w Krakowie aby efekty były kluczem do samoakceptacji i pięknego wyglądu.

W Instytucie Dermedik w Krakowie mamy Państwu do zaoferowania całą gamę  zabiegów, mniejszych i większych, wykonywanych w znieczuleniu miejscowym i ogólnym. Wiodącym celem zabiegów plastycznych jest korekcja niedoskonałości ciała – wrodzonych lub nabytych. Profesjonalne zabiegi obejmują m.in. plastykę piersi, powiek, brzucha, ud, ramion oraz labioplastykę warg sromowych. Instytut Dermedik zatrudnia najlepszych specjalistów medycyny estetycznej. Decydując się na zabieg w klinice Dermedik masz pewność, że oddajesz się w ręce profesjonalistów.

Pozwól nam o Ciebie zadbać! Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z naszym wykwalifikowanym zespołem, który zaopiekuje się Tobą i udzieli odpowiedzi na każde pytanie.

Pozostałe zabiegi chirurgii plastycznej

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 12 356 54 10

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas: 12 356 54 10 lub wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.